طراحان گرافیک برای صفحه‌آرایی، نخست از متن‌های آزمایشی و بی‌معنی استفاده می‌کنندطراحان گرافیک برای صفحه‌آرایی، نخست از متن‌های آزمایشی و بی‌معنی استفاده می‌کنند

دوره‌های زبانی

به آوای ملل خوش آمدید | تلفن تماس : 02532943425  | ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

ویژگی تصویر

آکادمی آوای ملل

  /  دوره‎ های زبانی  /  دوره‌های زبانی

دوره‌های زبانی

تومانتماس بگیرید
دسته بندی:
امتیاز کاربران:

درباره این کلاس

آکادمی تخصصی زبان های خارجی آوای ملل این افتخار را دارد که دوره های آموزش زبان خارجی به ویژه پرطرفدارترین زبان،انگلیسی، را در سطوح مختلف برای سنین مختلف برگزار کند.

دوره های زبان انگلیسی در آوای ملل با در نظر گرفتن نیاز افراد در جامعه تنوع بالایی دارد.

مربیان دیگر

مدرس زبان انگلیسی
مدرس زبان انگلیسی
مدرس زبان انگلیسی

بیشتر بدانید…

مکالمه ترمیک عادی

این دوره ها به صورت دو روز در هفته ارایه می شود وهر ترم یک ماه به طول می انجامد و با در نظر گرفتن شرایط سنی برای سنین 19-16و 20 به بالا در کلاس های جداگانه برگزار می شود. کتاب این دوره ها ،  TOUCHSTONE ، از انتشارت کمبریج، مجموعه ای کامل آموزش زبان انگلیسی به بزرگسالان و نوجوانان در سطح مقدماتی تا متوسطه است، براساس تحقیقات و بررسی های دانشگاه کمبریج این کتاب تا حد امکان زبان انگلیسی واقعی در زندگی روزمره را آموزش می دهد. این دوره به زبان آموز کمک می کند تا مکالمه خود را تقویت کند تا به اعتماد به نفس بالاتری در این زمینه دست پیدا کند. گرامر، واژگان، و راهبردهای مکالمه برای رفع نیازهای زبان آموز در زندگی امروزی در این کتاب پوشش داده شده است. زبان آموزان با طی کردن یک دوره ی دو ساله می توانند در:

مهارت شنیداری

می‌توانید صحبت کردن عادی افراد را به صورت رو در رو، تلفنی، سخنرانی، برنامه‌های رادیویی و غیره را درباره موضوعات آشنا یا ناآشنا متوجه شوید، مگر آنکه عواملی مثل سر و صدای اضافی مزاحم درک شما شده یا شخص مقابل از اصطلاحات دشوار استفاده کند.
می‌توانید ایده و منظور اصلی افراد را در صحبت‌های استاندارد در موضوعات عینی و انتزاعی متوجه شده و در صورت آشنا بودن موضوع، جزئیات آن را نیز به خوبی درک کنید.
می‌توانید در موضوعات آشنا، منظور طرف مقابل را به خوبی و راحتی درک کنید، هر چند از عبارات دشوار و گرامرهای پیشرفته استفاده شود.

مهارت خواندن

می‌توانید با اعتماد به نفس به سراغ متن‌های استاندارد رفته و اطلاعات مورد نیاز خود را از آنها استخراج کنید.

در درک متون مختلف مشکل چندانی ندارید، مگر آنکه در آنها از واژگان دشوار زیاد استفاده شده باشد.

مهارت سخن گفتن: تعامل کلامی

می‌توانید به آسانی و کم اشتباه درباره موضوعات متفاوت با دیگران صحبت کنید و از واژه‌های رسمی نیز در صحبت‌های خود بهره بگیرید.
می‌توانید با افراد Native (افرادی که زبان مورد نظر، زبان مادری‌شان است) ارتباط برقرار کرده و در مورد موضوعات نه چندان دشوار با آنها به بحث و گفتگو بپردازید.

مهارت سخن گفتن: تولید کلامی

می‌توانید به روشنی و با ارائه جزئیات، درباره موضوعاتی که روی آنها تسلط دارید صحبت کرده و جزئیات آنها را توصیف کنید.

مهارت نوشتن: نوشتن

می‌توانید متنی شفاف، روان و با جزئیات درباره موضوعات مورد علاقه یا تخصص خود نوشته و در صورت لزوم اطلاعات بیشتر ارائه کرده یا دلیل و مدرک بیاورید.

 

علت انتخاب این سیستم آموزشی نکاتی است که در زیر به آنه اشاره شده :

 • آموزش زبان طبیعی – براساس روش CORPORA – استفاده از پرتکرارترین کلمات و عبارات زبانی- سعی بر آموزش طبیعی مکالمات بوده و نه صرفا آموزش عبارات رسمی نوشته گونه!
 • راهبرد و روش های گفتگو – آشنایی با تفاوت زبان مادری و زبان انگلیسی سبب اافزایش اعتماد به نفس و روان تر شدن مکالمات می گردد.
 • یادگیری مستمر – تمرین های فعال، دانش آموز را تشویق می کند تا در یادگیری مستقل تر شده و با الگوی کشف ساختار های زبانی ذهن فعالتری در باز سازی مکالمات پیدا کنند.
 • یادگیری تلفیقی – تاچ استون ترکیبی از کتاب ها، فایل های صوتی، نرم افزار و فایل های ویدویی است که به یادگیری بهتر زبان آموز کمک خواهد نمود.
مکالمه ویژه

این دوره ویژه افرادی است که از سیستم استهلاکی و دراز مدت پروسه آموزشی شکایت دارند و به نحوی با ذیغ وقت و ضرورت آموزش زبان مواجه هستند. آکادمی آوای ملل با درک شرایط و نیاز متقاضیان با مشورت گرفتن از برجسته ترین و با سابقه ترین اساتید مجموعع دوره ای را با سیلابس و یا همان طرح درسی خاص طراحی کرده که می تواند پاسخگوی نیاز چنین افرادی باشد. این دوره که در هشت ترم ده جلسه ای حدود 9 ماه زمان می برد میتواند به زبان آموزان کمک کند تا بتوانند به سطح B1  از سطوح CEFR  برسد که برا اساس مرجع قالب اروپایی معتبرترین معیار استاندارد برای شناخت سطح موفقیت افراد در یادگیری یک زبان خارجی است و این یعنی پس از گذراندناین دوره 9 ماهه زبان آموزان در:

درک مطلب: مهارت شنیداری

می‌توانند نکات اصلی و منظور کلی صحبت‌های در مورد مسائل روزمره و آشنا مثل، کار، تحصیل یا اوقات فراغت را درک کنید، به شرط آنکه با پیچیدگی خاصی بیان نشوند.

در صورتی که طرف مقابل با سرعت بالا و با لهجه نامعمول صحبت نکند، می‌توانید صحبت‌های درباره موضوعات ساده و آشنا را درک کرده و به جزئیات آنها نیز بپردازید.

درک مطلب: مهارت خواندن

می‌توانند متن‌های درباره موضوعات واقعی، موضوعات مورد علاقه‌تان یا مرتبط با رشته کاری یا تحصیلی خود را بتا حد قابل قبولی درک کنید.

مهارت سخن گفتن: تعامل کلامی

در هنگام سفر به یک کشور خارجی، خواهید توانست در موضوعات عادی و روزمره گلیم خود را از آب بیرون بکشید. می‌توانید بدون آمادگی قبلی در موضوعات آشنا شروع به صحبت کرده و با طرف مقابل به گفتگو و تبادل نظر بپردازید.

مهارت سخن گفتن: تولید کلامی

می‌توانند به صورت ساده و نسبتا روان، جملاتی درباره موضوع مورد علاقه خود ساخته به صورت خطی پیش بروید.
می‌توانند درباره نظرات و افکار خود، توضیح و دلیل بیاورید.

مهارت نوشتن: نوشتن

می‌توانند یک متن معنی دار و مشخص اما به زبان ساده درباره موضوعاتی که روی آنها تسلط داشته یا به آنها علاقه دارید بنویسید.می‌توانید از علاقه‌ها و تجربیات شخصی خود جمله بسازید..

در ضمن ادامه این دوره می تواند به صورت عادی در 6 ماه یا ویژه در 3.5 ماه تا سطح B2  باشد.

دوره های ترمیک آماده سازش برای آزمون IELTS یا دوره های Pre-IELTS

این دوره ها به صورت کارگاهی می تواند بر اساس سطح زبان آموز همزمتن با گذراندن دوره های ویژه به صورت یک روز در هفته ئ یا پس از اتمام دوره و سطح B1  به بالا به صورت دو روز در هفته برگزار شود. مجموعه کتابی که در این دوره هامورد استفاده قرار می گیرد ، یکی از منابع موثر آزمون آیلتس است که زبان‌آموز را در مهارت‌های مختلف  آزمون ایلتس، چیره دست می‌کند. مجموعه مایندست محصول مشترک دانشگاه کمبریج و Cambridge Assessment English است که ۴ سطح زبانی را مطابق استاندارد CEFR از A2 (مبتدی) تا C1 (پیشرفته) در بر می‌گیرد. بخشی از محتوای این کتاب از جمله ماژول‌های مهارتی آیلتس را باید به صورت آنلاین استفاده کنید. همچنین فایل‌های صوتی این مجموعه کتاب برای دانلود در دسترس هستند و در ادامه می‌آیند.

این سری کتاب‌ها یکی از منابع آزمون آیلتس آکادمیک هستند.

هر سطح شامل استراتژی های یادگیری، تمرین مهارت‌ها و تمرین های مشابه آزمون اصلی برای کمک به زبان‌آموزان در رسیدن به هدف خود می باشد. ماژول های اطلاعاتی Corpus به زبان‌آموزان کمک می کند تا از اشتباهات متداول دوری کنند.

ویژگی‌های کلیدی کتاب MINDSET FOR IELTS

تحت پوشش قرار دادن تمام نیازهای انگلیسی زبان‌آموز.

فصل‌های موضوع محور که همه ۴ مهارت آیلتس را در بر می‌گیرد.

ماژول انتخابی مهارت های آنلاین دانشگاهی، به زبان‌آموزان اعتماد به نفس حضور در کورس دانشگاه می‌دهد.

هر فصل، تمرینات آنلاین Speaking, Writing, Listening, Reading، گرامر و Vocabulary بیشتری برای تقویت نقاط ضعف زبان‌آموزان دارد.

دوره های تخصصی کسب وکار

آکادمی با استفاده از مجموعه کتاب های  Market Leader یکی از بهترین منابع موجود برای یادگیری زبان انگلیسی با هدف تجارت و کسب و کار است که به دانشجویان رشته های مرتبط با تجارت و بازرگانی از جمله مدیریت، MBA، بازرگانی، مالی، بازاریابی و همچنین برای حسابداران، بازرگانان و تجاری که برای ارتقاء سطح کاری و شغلی خود نیاز به زبان انگلیسی دارند. ویرایش سوم کتاب های Market Leaderیک دوره پنج سطحی از انتشارات لانگمن است که برای آموزش زبان انگلیسی مرتبط با تجارت و بازرگانی مناسب است. متون این مجموعه از نشریهFinancial Time   و سایر منابع بازرگانی معتبر جهان انتخاب شده است.  DVD این مجموعه شامل مصاحبه های مختلف و همچنین مکالمات رایج در زمینه های کار و تجارت است و برای زبان آموزان دوره های تخصصی مدیریتی می تواند یکی از بهترین دوره های درسی باشد.

نقد و بررسی

5 امتیاز 5 از 3 امتیاز

5ستاره 0

4ستاره 0

3ستاره 0

2ستاره 0

1ستاره 0

See what learners said
 • علیرضا
  It's great!

  طراحان گرافیک برای صفحه‌آرایی،که صفحهٔ طراحی یا صفحه‌بندی شده، بعد از اینکه متن در آن قرار گیرد و اندازه‌بندی‌ها طراحان گرافیک برای صفحه‌آرایی، نخست از متن‌های آزمایشی و بی‌معنی استفاده می‌کنند

 • سکینه
  Amazing course.

  طراحان گرافیک برای صفحه‌آرایی،که صفحهٔ طراحی یا صفحه‌بندی شده، بعد از اینکه متن در آن قرار گیرد و اندازه‌بندی‌ها طراحان گرافیک برای صفحه‌آرایی، نخست از متن‌های آزمایشی و بی‌معنی استفاده می‌کنند

 • سهند
  Key concepts presented rigorously and actionable.

  طراحان گرافیک برای صفحه‌آرایی،که صفحهٔ طراحی یا صفحه‌بندی شده، بعد از اینکه متن در آن قرار گیرد و اندازه‌بندی‌ها طراحان گرافیک برای صفحه‌آرایی، نخست از متن‌های آزمایشی و بی‌معنی استفاده می‌کنند

عضویت کاربر

بازنشانی کلمه عبور